Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Dvě velké hokejové bitvy na Velký pátek v Třinci

07.04.2023 · Adam Sušovský
Na Velký pátek pokračuje semifinálová série Generali Česká pojišťovna play off, Oceláři touží od 17:00 získat dva postupové mečboly. Utkání vysílá v přímém přenosu stanice O2 TV, naladit se na zápas můžete ještě před ním také v Mini WERK ARENĚ, kde druhým zápasem pokračuje finále dorostenecké extraligy!

Jak říká stará hokejová pravda, vítězství tým slaví nejdéle do půlnoci. Ve čtvrtek nebyl čas ani na to, semifinálová série Generali Česká pojišťovna play off totiž brutálním tempem pokračuje dál, už v pátek se ve WERK ARENĚ hraje další zápas. A Oceláři za stavu 2:1 na zápasy budou od 17:00 před vyprodaným hledištěm usilovat o dva postupové mečboly. 

Na Velký pátek to ale nebude jediný hokejový šlágr v Třinci, už ve 13:00 rozehraje dorost v Mini WERK ARENĚ druhé finále. Také talentovaní Oceláři mají svou sérii rozehranou skvěle, ve čtvtečním úvodním zápase vyhráli nad Plzní 8:3 a dnes by si rádi připsali další bod. Pokud si chcete zkrátit čekání na velkolepou bitvu s Dynamem, přijďte podpořit i je!

Sponzorem pátečního utkání 4. semifinále Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy mezi Oceláři a Dynamem je Conti Development, s.r.o.

Oceláři ve čtvrtek ukázali Dynamu další herní styl, kterým jsou schopni dojít k výsledku. Po jasné herní dominanci v Pardubicích, která vedla k vyrovnání série na 1:1, Třinec získal vedení precizní obrannou hrou a vyčkáváním na chyby soupeře. 

Ve čtvrtek Ocelářům stačilo k vítězství pouhých čtrnáct střel, hosté měli více jak dvojnásobnou střeleckou převahu. Lámali si však zuby nejen na Ondřej Kacetlovi, ale také na třinecké obraně, která dokonale čistila prostor na vlastním brankovišti, odkud Oceláři paradoxně pár minut před koncem gólem Erika Hrni sami udeřili. 

Po utkání ovšem jak trenér, tak hráči mluvili hlavně o tom, že se do pátku musejí Oceláři zlepšit. Pardubice hrají o mnohé, očekává se další dramatický večer. Utkání v přímém přenosu vysílá O2 TV Sport. 

Připomínáme tímto permanentkářům, že pokud na zápas nemohou přijít, mohou své místo snadno prostřednictvím mobilní aplikace přenechat přátelům, nebo ho také uvolnit do volného prodeje: Tím získají odměnu a pomohou Ocelářům k ještě lepší atmosféře ve WERK ARENĚ - podrobný návod najdete ZDE.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
×
Odehrané v 17:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno