Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Každý hráč nechal na ledě vše, říká Michal Kovařčík

16.01.2018 · Martin Stebel
Je bohužel konec. Navzdory tomu, že Oceláři makali, dřeli, bojovali, finále Ligy mistrů bude letos bez jejich účasti. Fantastický duel prožil MICHAL KOVAŘČÍK, který jeden gól dal a u dvou asistoval. Třinecký mladík s číslem 87 doslova hýřil aktivitou a ofenzivními nápady. Tohle je správný směr, tohle je ocelářská cesta!

Michale, finále o malý kousek uniklo, ovšem evropskou soutěž opouštíte důstojně a s hlavami vztyčenými...

Tohle nás hodně štve. Podali jsme neuvěřitelný výkon, byla tam obětavost a bojovnost, každý hráč nechal na ledě vše. Mrzí to.

Spolu s bratrem Ondřejem jste byli u tří ze čtyř gólů, na tuhle souhru byla radost se dívat...

Zápas se nám docela povedl, ale tohle není moc podstatné. Šli jsme za výhrou a postupem, chtěli jsme to urvat. Bohužel to dospělo k nájezdům, kde měl soupeř víc štěstí.
Převládá smutek, přesto si z letošních zápasů v Lize mistrů odnášíte docela dost pozitivních poznatků, že?

Teď po utkání panuje velké zklamání, ale musíme si z toho vzít ty dobré věci. Za pár dnů si možná řekneme, že to byl úspěch. Hráli jsme super hokej a pokud to přeneseme do extraligy, musíme vyhrávat. Bylo to především náročné ohledně bruslení. Drtivou část Ligy mistrů jsme letos hráli proti Finům či Švédům a to je šílené tempo hry. Z osobního hlediska ale říkám, že tohle mi vyhovuje, hrálo se mi velmi dobře. Dnešní nasazení musíme přenést do extraligy.

Velkou pochvalu zaslouží určitě publikum, které vám dnes výrazně pomohlo. Taky hráči z Jyväskylä po utkání sympaticky tleskali zaplněné WERK ARENĚ...

Fanoušci byli opravdu neskuteční, neustále nás hnali dopředu, moc nám to pomohlo. Obrovská škoda, že postup těsně unikl. Za podporu jim chceme poděkovat.