Marcinko: Doufám, že si fanoušci užili zápas tak jako my

14.01.2023 · Adam Sušovský
Těžko páteční vystoupení Ocelářů hodnotit jinak... Vítězství 6:1 nad Kometou Brno zkrátka bylo nezapomenutelným zážitkem pro celý Třinec. Hráče, fanoušky, trenéry, vedení... A s tím souhlasil také útočník Tomáš Marcinko, který byl z atmosféry utkání unešený ještě dlouho po něm.

Historický večer v Bratislavě snad ani nemohl pro Oceláře dopadnout lépe.

Třinec ovládl dění na fotbalovém stadionu na Tehelném poli a zničil Kometu v extraligovém duelu pod širým nebem 6:1.

Nadšený po utkání byl také Tomáš Marcinko, slovenská stálice z elitní třinecké formace. "Byl to skvělý zážitek. Já jsem hlavně rád, že jsme vyhráli a věřím, že si zápas užili diváci stejně jako my," řekl Marcinko. "My jsme samozřejmě jeli do Bratislavy utkání hlavně vyhrát, ale po takovém výsledku snad můžu říct, že tohle všechno byl velký zážitek také pro nás."

"Všechny věci okolo zápasu byly speciální, my si je užili a jsme vděční, že jsme to mohli zažít. Na tribunách bylo jedenáct tisíc lidí, z toho možná čtyři přijely z Třince? Skvělé," vysekl Marcinko poklonu také třineckým fanouškům. "Bylo je slyšet. Cestovali za námi nějaké tři hodiny a vydrželi fandit celý zápas, přestože pršelo a počasí bylo, jako bylo. Myslím a věřím, že si to užili taky."

Odehrané v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno