Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Marcinko: Jsem přesvědčený, že v pondělí budeme lepší

02.04.2023 · Adam Sušovský
Podstoupil spoustu soubojů, dal kontaktní branku, vryl se soupeři pod kůži. Tomáš Marcinko byl znovu jedním z nejviditelnějších hráčů Ocelářů a přestože Třinec první zápas v semifinále nezvládl, centr věří v jiný průběh v pondělí odvetě.

Co chybělo k tomu, aby Třinec bral první bod v sérii?

Chyběl nám gól na konci, o který jsme se snažili. Nebylo to ale jen o tom, měli jsme hrát šedesát minut tak jako poslední třetinu. Když doháníte soupeře, je to mnohem náročnější. Podíváme se na to, ukážeme si chyby a jsem přesvědčený o tom, že to v pondělí z naší strany bude lepší. 

Proč nevyšel Ocelářům nástup do zápasu?

Podíváme se na video, musíme si to zanalyzovat. Na konci dne je to ale jen o tom, jak bojujeme, dřeme, snažíme se. Děláme jednoduché věci, to je náš hokej. A musíme je dělat ještě lépe, poučit se z chyb. 

Dostali jste se v průběhu zápasu alespoň Pardubicím pod kůži?

O tom je play off, každý se o to snaží, ale musíme se soustředit na sebe. To je jediné, co máme v rukou a co můžeme ovlivnit. 

David Musil ti dal v jednom ze soubojů pěstí, bylo to za hranou?

Rozhodčí to tak posoudil, byl z toho faul a naše přesilovka. To je ale hokej, takhle se hraje play off. Před brankou to bolí, víme to. 

Jak těžké je udržet nervy?

Ne vždy je to jednoduché, já i ostatní se máme vždy v čem zlepšovat. Jsou věci, které si musíme hlídat. Jsem přesvědčený o tom, že v pondělí budeme v detailech lepší.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
×
Odehrané v 17:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno