Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Někdy to tam padne, někdy ne, říká smutný Kohn

24.03.2010 · Adam Sušovský
P a r d u b i c e – Jedním slovem škoda. Ocelářům se i přes statečný výkon v pátém zápase nepodařilo vrátit sérii zpět do Třince. Smutným hrdinou utkání byl Ladislav Kohn. Nejlepší útočník Ocelářů totiž trefil pár minut před koncem tyč.

Láďo, dnes to znovu nevyšlo, ale k prodloužení série nebyl Třinec daleko…
Štěstíčku se musí jít naproti. Zápas byl dobře rozehraný a znovu rozhodlo pár minut na začátku druhé třetiny, kdy jsme přestali hrát. Škoda – prohrát čtyři zápasy za sebou, to je asi hodně špatné – spíše ostuda.

Přitom ze začátku se podařilo eliminovat očekávaný tlak domácích, navíc šli Oceláři v závěru třetiny do vedení…
Začali jsme hrát výborně. Dobře jsme bruslili, výborně jsme se pohybovali. K ničemu jsme je nepustili, v protiútoku jsme byli nebezpeční. Pak jsme se nechali zbytečně vyloučit, ztratili jsme koncentraci a dostali jsme tři slepené góly. Proti takovému soupeři, jako jsou Pardubice s Haškem v bráně se to pak hodně těžko dotahuje.

Na začátku třetiny rychlé vyrovnání, ale pak obrovská šance, kdy jsi ujížděl s Růžičkou v oslabení sám na Haška. Ta šance asi hodně mrzí že?
Tam jsme mohli jít do vedení. Někdy to tam padne, někdy ne. Růža to vzal na sebe, zkusil blafák – nedal. Někdy to tam spadne, někdy ne. Na kdyby se nehraje. My jsme nedali a pak jsme inkasovali.

S přibývajícími zápasy rostly i výkony Haška. Byl to dnes znovu on, na kterém si Oceláři vylámali zuby nebo to byla nějaká ztráta koncentrace v zakončení?
V každém zápase jsme ty góly dali, krom toho prvního. Já si spíše myslím, že to bylo naší nekoncentrovaností v klíčových momentech, kdy jsme si ten mančaft nechali odskočit a pak jsme to horko těžko dotahovali. To rozhodlo celou sérii. Když jsme udělali chyby, tak nás potrestali.

Ta třetí třetina byla dnes výborná. V závěru však štěstí na straně Pardubic. Určitě mrzí i ta nastřelená tyčka pár minut před koncem že?
Někdy to tam padne někdy ne. První zápas jsem to štěstí měl, dal jsem dva góly. Dnes jsem trefil tyčku. Nedá se nic dělat. Jak říkám, na kdyby se nehraje. Je škoda těch inkasovaných gólů. Ty byly dnes zbytečné.

Co myslíš, že rozhodlo sérii. Byl to ten smolný třetí zápas na domácím ledě?
V první a třetí třetině jsme hráli asi nejlepší hokej v sezóně. Já osobně jsem věřil, že když jsme to dotáhli až na 4:4, že se k nám to štěstíčko přikloní a že to v prodloužení nebo na nájezdy vyhrajeme. A opět chyba, hráčská nedisciplinovanost a je to gól – utkání končí. Byl to hodně klíčový zápas.

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
×
Odehrané v 17:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno