Roman: Díky patří spoluhráčům, už jsem to tam musel dotlačit

04.12.2022 · Adam Sušovský
Dvojnásobnou radost měl po utkání s Mladou Boleslaví třinecký útočník Miloš Roman. Slovenský reprezentant byl rád za výhru Ocelářů i za svůj gól. Trefou do prázdné branky pečetil výhru 3:0, prosadil se poprvé po dvanácti zápasech.

S celoobličejovým krytem musel Miloš Roman nastoupil do utkání s Mladou Boleslaví, a nakonec zraněními bitým Ocelářům sám pomohl k vítězství 3:0. To v závěru pečetil trefou do prázdné branky, vzápětí přišla velká úleva: Nejen proto, že Třinec přetrhl sérii proher. Roman si připsal první gól po dvanáctizápasové pauze.

"Je to úleva. Marko výborně vybojoval puk, Růža mě tam pak dobře viděl. Patří jim obrovský dík, já už jen musel puk dotlačit do branky. Vlastně je na konci jedno, komu to tam padne, důležitý je výsledek," prohlásil Miloš Roman. "Hlavně doufám, že mi zdraví bude už držet," dodal s tím, že by ochrannou mřížku pro příště rád sundal.

"Před třetí třetinou jsme si řekli, co je potřeba udělat, abychom už zápas neztratili a jsem rád, že nám to dnes vyšlo," uzavřel Roman.

Celý rozhovor s ním si můžete pustit v přiloženém videu.

Dnes v 18:00 | Muži