WERK ARENA se těší na juniorské finále!

14.04.2023 · Redakce
Dvě těžké bitvy už mají za sebou, teď je čeká poslední výzva! V sobotu 15. dubna rozehrají třinečtí junioři finálovou sérii proti Spartě. Buďte u toho ve WERK ARENĚ taky a podpořte mladé Oceláře v cestě za jejich snem.

Svěřenci trenérů Reného Muchy a Jiřího Juříka do play off postoupili jako vítěz základní části a v prvním kole vyzvali Pardubice. Po úvodním zaváhání mladí Oceláři zabrali a čtvrtfinále nakonec zvládli ve čtyřech zápasech. Mnohem těžší šichta na Třinec čekala v sérii proti Jihlavě. Semifinále proti urputnému soupeři rozhodovalo až sedmé utkání, ve kterém hráči s drakem na hrudi předvedli obrat z 0:2 na 3:2 po nájezdech a mohli slavit postup do finále!

V něm Třinec změří síly s pražskou Spartou, která do boje o titul prošla přes Karlovy Vary a Mladou Boleslav. Série hraná na čtyři vítězné zápasy začne ve WERK ARENĚ už o tomto víkendu. První zápas je na programu v sobotu 15. dubna od 17:00, druhý duel začne o den později ve 13:00. „Věřím, že nás přijdou podpořit všichni fanoušci, protože je budeme všechny potřebovat,“ zve fanoušky Ocelářů jeden z tahounů mužstva Oskar Haas.

Důležité informace pro fanoušky

Vstup na finále juniorské extraligy je zdarma.

Pro příchod do WERK ARENY využijte vchod u Fanshopu. Otevřen bude vždy hodinu před začátkem jednotlivých utkání. V sobotu tedy od 16:00 a v neděli od 12:00.

K dispozici bude sektor E, za kterým najdete také otevřený bufet. Stejně jako v případě dalších akcí, ani během juniorského finále nebude umožněno vnášet do hlediště jídlo.