Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Věrnost se vyplácí! Permice na Oceláře za zvýhodněné ceny

Tomáš Kundrátek a Daniel Voženílek se stali mistry světa!

Moták o losu CHL: Skvělí soupeři pro nás i pro fanoušky

Dražba originálních dresů třineckých šampionů

Informace o prodeji permanentek

Kundrátek s Voženílkem jsou mistři světa!

Moták komentuje los CHL

Dražba originálních dresů mistrů!

před 2 dny • Adam Sušovský

Tomáš Kundrátek a Daniel Voženílek se stali mistry světa!

22.05.2024 • Adam Sušovský

Moták o losu CHL: Skvělí soupeři pro nás i pro fanoušky

před 3 dny • Adam Sušovský

Dražba originálních dresů třineckých šampionů

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC






F7, neděle 28.4.2024
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
enteria arena
F7, neděle 28.4.2024
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
enteria arena
Další články
22.05.2024 • Adam Sušovský

Los CHL Třinci přál, Oceláře čekají atraktivní soupeři!

21.05.2024 • Adam Sušovský

Zakončeme sezonu společně: V úterý je v Radegastovně další Pub Quiz

20.05.2024 • Adam Sušovský

Oceláři v prvním koši čekají na soupeře pro CHL. Los sledujte živě!

Archiv článků
Ocelářská mládež
14.05.2024 • Martina Sikorová

Trenérské týmy mládeže pro ročník 2024/2025

06.05.2024 • Martina Sikorová

Trenér zlatých juniorů Mucha: Děkuji celému týmu

25.04.2024 • Martina Sikorová

Nominace osmnáctky pro MS i s početnou třineckou stopou

Více o mládeži
Tabulka extraligy
Baráž
Rytíři Kladno 4:0VHK ROBE Vsetín
Finále
Dynamo Pardubice3:4HC Oceláři Třinec
Semifinále
Dynamo Pardubice4:0HC Verva Litvínov
HC Sparta Praha3:4HC Oceláři Třinec
Čtvrtfinále
HC Kometa Brno2:4HC Verva Litvínov
Dynamo Pardubice4:1Mountfield HK
HC Oceláři Třinec4:3Banes Motor Č. Budějovice
HC Sparta Praha4:0Bílí Tygři Liberec
Předkolo
Mountfield HK3:0HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov3:0HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec3:2HC Olomouc
Banes Motor Č. Budějovice3:0HC Energie Karlovy Vary