Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Fotbal s fanoušky a Penaltového krále hostí Městský stadion!

Holinka o kempu Toronta: Chvála mě potěšila, ale musím dál pracovat

Vlado Dravecký mladší bude reprezentovat Česko

Odstartovala druhá vlna prodeje permic na Oceláře

Fotbalový víkend s Oceláři

Holinka o kempu Toronta

Dravecký mladší za Česko

Prodej permic pokračuje!

před 3 dny • Martina Sikorová

Holinka o kempu Toronta: Chvála mě potěšila, ale musím dál pracovat

09.07.2024 • Klub

Vlado Dravecký mladší bude reprezentovat Česko

21.05.2024 • Klub

Odstartovala druhá vlna prodeje permic na Oceláře

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC



F7, neděle 28.4.2024
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
enteria arena
F7, neděle 28.4.2024
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
enteria arena
přát. , úterý 13.8.2024
HC Frýdek-Místek
HC Oceláři Třinec
17:30
Hala Polárka
přát. , úterý 13.8.2024
HC Frýdek-Místek
HC Oceláři Třinec
17:30
Hala Polárka
Další články
29.06.2024 • Martina Sikorová

Draft NHL 2024: Toronto ukázalo na Holinku, Washington na Sikoru

26.06.2024 • Ondřej Kuchař

Skvělé play off i MS. Končit se mi nechtělo, směje se Hudáček

24.06.2024 • Ondřej Kuchař

Jeřábek maká v Tatrách: Koukat na play off z tribuny? Strašné

Archiv článků
Ocelářská mládež
před 2 dny • Martina Sikorová, foto: Juniorský hokej

Desítka Ocelářů se představí v reprezentačním dresu

23.06.2024 • Martina Sikorová

Srpen bude patřit President Cupu!

14.05.2024 • Martina Sikorová

Trenérské týmy mládeže pro ročník 2024/2025

Více o mládeži
Tabulka extraligy
Baráž
Rytíři Kladno 4:0VHK ROBE Vsetín
Finále
Dynamo Pardubice3:4HC Oceláři Třinec
Semifinále
Dynamo Pardubice4:0HC Verva Litvínov
HC Sparta Praha3:4HC Oceláři Třinec
Čtvrtfinále
Dynamo Pardubice4:1Mountfield HK
HC Oceláři Třinec4:3Banes Motor Č. Budějovice
HC Sparta Praha4:0Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno2:4HC Verva Litvínov
Předkolo
Mountfield HK3:0HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov3:0HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec3:2HC Olomouc
Banes Motor Č. Budějovice3:0HC Energie Karlovy Vary