Vrána: Jsme v play off a chceme vyhrávat

08.03.2023 · Adam Sušovský
Už ve středu v 17:00 vstoupí Oceláři do svého sedmnáctého play off v řadě, tentokrát přes předkolo: Série s Litvínovem na tři vítězné zápasy je tady. "Víme, co máme dělat, abychom byli úspěšní," prohlásil kapitán týmu Petr Vrána.

Závěr základní části nebyl z pohledu třineckých Ocelářů úplně povedený, ale to už nyní nehraje žádnou roli.

Zapomenuto.

Tlustou čáru namaloval konec základní části, začíná nová soutěž: Oceláři jdou do play off a chtějí v něm uplatnit zkušenosti týmu, který poslední tři vyřazovací části ovládl. Mimo jiné také o tom mluvil v rozhovoru pro O2 TV Sport kapitán týmu Petr Vrána.

"Naše sezona nebyla jednoduchá. Přáli jsme si být výš, mít stabilnější výkony. Prošli jsme ale změnami, přišel nový trenér, stabilní sestavu opustilo pár hráčů a myslím, že se to na nás podepsalo. Teď ale jdeme do série s Litvínovem a budeme v ní chtít navázat na výkony z předešlých let," prohlásil kapitán den před zápasem.

"Samozřejmě jsem (sezonu) s klukama prožíval, nebylo to jednoduché pro nikoho, ale já teď jdu do play off odpočatý a s nadšením, věřím, že nám to pomůže. Ale samozřejmě, je to o každém z nás. Všichni jsme si vědomi, co je potřeba udělat, abychom byli úspěšní. Všichni jsou v režimu play off a chceme vyhrávat, být úspěšní. Nevěřím, že by v Třinci byl někdo, kdo by to takhle nastavené neměl."

Vrána drtivou většinu sezony vinou zranění a rekonvalescence po náročné operaci vynechal, mimo byl následně i v posledních zápasech základní části. Sám ale věří, že se ve středu do sestavy na začátek předkola vrátí. "Snažil jsem se vrátit do zápasů co nejrychleji, ale po té dlouhé době to není jedoduché, takže se mi k tomu připojily nějaké další věci. Ale věřím, že ve středu už budu v pohodě."

Odehrané v 17:00 | Muži