Přípravné zápasy
2 : 3

(1:1, 1:2, 0:0)

Landshut

L a n d s h u t - Hromada přesilovek, spousta početních výhod, ale z pěti branek padla pouze jedna v nestejném počtu hráčů na ledě. O to paradoxní je, že jí vstřelil na začátku druhé třetiny ve vlastním oslabení ROMAN TOMAS. Ten navíc skóroval již sedm vteřin po začátku druhé třetiny. Následně přidal třetí gól Josef Hrabal, který zároveň zaznamenal vítěznou trefu v utkání. Straubing totiž jen snížil na konečných 3:2 a ani divočejší závěr utkání na tom nic nezměnil.

ZÁPASOVÉ STATISTIKY

Branky a nahrávky: 5. Baindl, 29. Trew (Stewart, Trembley) - 5. Balej (Kohn), 21. Tomas, 26. Hrabal. Rozhodčí: Aumüller - Flad, Sauer. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.

Bales (Janka) - Wilhelm, Whitecotton, Stewart, Retzer, Morin, Elfring, Canzanello, Schönberger, Baindl, Müller, Tremblay, Artus, Flache, Trew, Schnitzer, Bassen

Hamerlík (Duba)- Andersons, Výtisk, Lojek, Seman, Tomas, Peterek, Růžička, Martynek, Hampl, Balej, Polanský, Kohn, Kutný, Cartelli, Kanko, Hrabal, Polák, Květoň, Malec, Zíb