NAROZENINY VE WERK ARENĚ

Dopřejte svým blízkým jedinečný zážitek a nezapomenutelnou narozeninovou párty, kterou vám pomůžeme zorganizovat. Přímo během vámi vybraného utkání necháme oslavenci na kostce pogratulovat od jeho oblíbeného hráče i Dráčka WERKÁČKA a vy budete u toho. V ceně 3 900 korun jsou vedle narozeninového přání od Oceláře zahrnuty také čtyři vstupenky na zápas a dort pro oslavence.

MASKOT DRÁČEK WERKÁČEK

Už od roku 2006 patří k třineckému klubu taky jeho maskot DRÁČEK WERKÁČEK. Veselý drak, který si rád hraje a nezkazí žádnou legraci, rád tráví čas s dětmi a tropí s nimi hlouposti.

Dráček se stal oblíbenou součástí domácích zápasů Ocelářů, během kterých přispívá k jedinečnému sportovnímu zážitku, stejně jako na doprovodných akcích klubu mimo sezonu. Našeho maskota Dráčka WERKÁČKA můžete vídat i mimo třineckou arénu. Rád totiž přijde i na vaši narozeninovou oslavu nebo jinou akci.

WERK ARENA TOUR

Jste na návštěvě Třince? Prohlédněte si domácí halu Ocelářů Třinec od shora až dolů! Podíváte se do útrob jedné z nejmodernějších multifunkčních arén ve střední Evropě. Protože se jedná o nadstandardní službu, musíte se na prohlídku WERK ARENY dopředu objednat a zaplatit symbolický příspěvek na NADAČNÍ FOND OCELÁŘI.

WERK ARENA Tour je primárně v českém jazyce. Lze lze udělat prohlídku v anglickém či polském jazyce, o tuto možnost je nutné požádat nejméně týden dopředu!

Během prohlídky uvidíte

VIP prostory arény (mimo GOLD VIP)

Ice risk (box časomíry, střídačky, trestné lavice)

Prostory kabiny A mužstva + posilovna

Mix zóna

Press centrum

Délka prohlídky 30 minut

Ve všední dny vždy mimo zápasy (PO-ST-PÁ) pro skupinu nejméně 5 lidí.

Provádíme nanejvýše skupiny o 25 lidech.

V čase od 12:00 do 16:00

Vždy si zkontrolujte rozpis zápasů!

100 Kč / osoba

Děti základních škol mají vstup za poplatek 100 Kč za celou třídu