Propracovanější věrnostní program

Ceníme si věrnosti našich fanoušků a proto zavádíme nový věrnostní program, který nabízí atraktivní výhody. Díky tomu můžete ušetřit až 2 000 Kč na nákup nové permice!

NÁVŠTĚVA

Když navštívíte 13 domácích zápasů, začneme vám za každý další průchod turniketem na utkání základní části počítat 2% slevu na nákup permanentky pro další sezonu.

Znamená to, že za fandění na domácích zápasech můžete získat slevu až 26 % na další permanentku.

UVOLNĚNÍ DO PRODEJE

Další výhoda spočívá v možnosti uvolnit svou permanentku do prodeje, pokud na určité utkání nemůžete dorazit

Za uvolnění permanentky získáte 0,5% slevu

Pokud je tato permanentka prodána ve volném prodeji, získáte další 0,5% slevu

Celkem za uvolnění do prodeje můžete ušetřit 1 % na nové permanentce

PŮJČENÍ KAMARÁDOVI

Jestli nemůžete na hokej, permanentku můžete půjčit (poslat) kamarádovi přes mobilní aplikaci

Za poslání permanentky od nás dostanete 0,5% slevu

Pokud tato poslaná permanentka projde turniketem, získává majitel permanentky další 0,5% slevu

Slevy se počítají pouze z utkání základní části. Díky věrnostnímu programu mohou fanoušci získat maximální slevu až 26 % na nákup permanentky na další ročník.

ZVÝHODNĚNÉ PERMANENTKY A SLEVY

Zvýhodněné permanentky Sleva Podmínky
Nepřenosné studentské permanentky s fotkou 20 % sleva do sektorů B, C, F, G, H a D při předložení potvrzení o studiu
Celosezónní dětská permanentka pro mládež od 100 cm do 150 cm 2 000,- Kč do všech sektorů