Ing. Ján Moder
prezident klubu

První místopředseda dozorčí rady skupiny TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. - MORAVIA STEEL, a.s. V klubu působí od sezóny 1997/98, kdy tehdejší tým HC Železárny Třinec vybojoval postup do finále Staropramen extraligy a získal stříbrné medaile a titul vicemistra České republiky. Z pozice čelního představitele klubu se zásadním dílem zasloužil o výstavbu moderních hokejových stánků - WERK ARENY a mini WERK ARENY.

Ing. Jan Czudek
viceprezident klubu

Předseda představenstva a generální ředitel společnosti TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. V klubu působí od sezóny 2001/02. Významnou měrou se podílel na výstavbě multifunkční WERK ARENY, která patří k nejmodernějším stánkům ve střední Evropě. Od července 2014 je areál chloubou Třinecka i celého regionu.

Ing. Marek Chmiel
výkonný ředitel

V klubu působí od sezony 2006/07. Z pozice výkonného ředitele dohlíží na administrativu, organizaci a ekonomiku klubu. Stejně jako výše uvedení členové vedení klubu, byl také přítomen u historických klubových milníků, především při výstavbě multifunkčního areálu na Frýdecké ulici. Od června 2020 je členem výkonného výboru ČSLH.

Jan Peterek
sportovní ředitel

Bývalý vynikající střední útočník, kterého zdobila kreativita a šikovnost. Díky své přirozené autoritě několik sezon zastával funkci kapitána. Byl členem mistrovského kádru třineckých Ocelářů v extraligové sezoně 2010/11. Po ukončení aktivní kariéry pracoval na pozici manažera mládeže. Významnou měrou se podílel na vzniku projektu partnerského klubu Ocelářů ve Frýdku-Místku. Od prosince 2016 působí v klubu jako sportovní ředitel.