VIP HOSPITALITY

HC Oceláři Třinec jako přední hokejový klub v České republice nabízí ve spojení se zázemím WERK ARENY, jedné z nejmodernějších sportovních arén ve střední Evropě, také jedinečnou příležitost VIP pohostinství. Využijte našich prostorů k jedinečnému zážitku z hokeje spolu se svými klienty, důležitými obchodními partnery, nebo vašimi zaměstnanci.

SKY BOX

Ať už se chystáte na firemní akci, setkání s obchodními partnery nebo chcete prožít nezapomenutelný sportovní večer se svou rodinou a přáteli, skyboxy WERK ARENY jsou tím pravým místem. Naše luxusní skyboxy jsou vytvořeny s důrazem na jedinečný zážitek pro naše návštěvníky. S exkluzivním výhledem na kluziště si během hokejového utkání užijete zážitek, který je téměř jako sedět přímo na hřišti. Každý skybox je vkusně zařízen a nabízí pohodlná sedadla, prvotřídní cateringové služby a osobní obsluhu, která se postará o každé vaše přání.

Výhody sky boxu

Parkování na VIP parkovišti

Možnost stravování ve VIP restauraci formou teplého i studeného rautu

Přednostní právo na využití SKY BOXU během kulturních akcí

Catering k dispozici

Oddělené, pohodlné a komfortní zázemí

VYBAVENÍ

Kuchyňský kout
Barové sezení
Balkón se sedadly v hledišti

VSTUP

Vstup do SKY BOXU je možný prostřednictvím čipových VIP karet, které jsou přiděleny nájemci. Nájemce má k dispozici vstup, který je situovaný vedle hlavního východě u recepce. Každý majitel má právo na pobyt ve SKY BOXU vždy 2 hodiny před a hodinu po sportovní či kulturní události.

Na sezónu Cena
reklamní smlouva 1 875 000,- bez DPH
nájemní smlouva 79 800,- bez DPH
nájemní smlouva 70 000,- bez DPH

VIP RESTAURACE

WERK ARENA nabízí mnoho nevšedních způsobů, jak sledovat hokej. Jedním z nich je také místo ve VIP Restauraci. Oddělené a komfortní zázemí restaurace ve 2. patře multifunkční arény skrývá možnost neomezeného stravování v průběhu utkání formou studeného a teplého rautu, samozřejmostí členství v programu jsou pivní a vybrané nealkoholické nápoje v průběhu akce neomezeně zdarma. Ke vstupu do restaurace slouží samostatný VIP vstup. Výjimečný výhled lze využít také při jiných kulturních akcích, kam má člen programu VIP Restaurace přednostní právo nákupu sedadla za cenu nejlevnějších míst k sezení na danou akci.

Výhody sedadla ve VIP RESTAURACi

VIP vchod bez front

Stravování ve VIP restauraci formou teplého i studeného rautu

Pivní nápoje a vybrané nealkoholické nápoje v ceně

Přednostní právo sedadla během kulturních akcí za cenu nejlevnější vstupenky s sezení / osoba

Oddělené a komfortní zázemí

Vhodný dárek pro vaše klíčové zákazníky nebo obchodní partnery

VSTUP

Vstup do VIP restaurace je možný prostřednictvím čipové karty VIP restaurace, která je přidělena nájemci. Majitelé sedadla VIP restaurace mají k dispozici vstup, který je situovaný vedle pokladny „parkoviště“

Na sezónu s reklamou Cena
reklamní smlouva od 100 000,- bez DPH
nájemní smlouva 17 500,- bez DPH
Na sezónu bez reklamy Cena
nájemní smlouva 45 000,- bez DPH
nájemní smlouva 3 000,- bez DPH

VIP Restauraci si lze také samostatně pronajmout pro vaši firemní či soukromou akci.

VIP PREMIUM

Užít si utkání Ocelářů lze mnoha způsoby. Na sezónu 2022/23 si Oceláři připravili změny v programu VIP PREMIUM. Místa kdekoliv ve WERK ARENĚ nebo bohatý sezónní rozpočet na občerstvení. To jsou novinky, které mají Oceláři připravené pro prémiové fanoušky. Balíček nadstandardních služeb zahrnuje třeba taky donášku na místo nebo exkluzivní trikot s vlastním jménem.

Výhody sedadla vip premium

Rozpočet na občerstvení v bufetech WERK ARENY (5000,- v sezónním balíčku)

Donáška pití na místo

Objednávku z bufetů po celé hale lze udělat jednoduše skrze aplikaci

Speciální tričko s potiskem jména/přezdívky

Lukrativní místo v sektoru „E“ přímo za střídačkou domácího mužstva

Limitovaný počet držitelů karet (max. 26 osob)

VSTUP

Vstup do VIP premium je možný prostřednictvím čipové karty VIP premium nebo mobilní aplikací HC Oceláři Třinec před VIP vstup. Majitelé VIP premium mají k dispozici vstup, který je situovaný vedle pokladny „parkoviště“.

Na sezónu Cena
bez DPH 20 000,-