6 : 5sn

(1:3, 4:1, 0:1 - 0:0)

ZS Přerov

ZÁPASOVÉ STATISTIKY

Branky a nahrávky: 8. Hvozděv (Kočara, Janeba), 21. Brovják (Kůrka, Kopec), 23. Kůrka (Brovják), 30. Harásek (Macháček), 36. Hvozděv (TS), rozh. náj. Cífka – 10. Weiss (Kopačka), 12. Vlk (Blahuta, Marek), 16. Vlk (Řehák, Chalupa), 26. Kopačka (Blahuta), 47. Vlk (Polášek)

Vyloučení: 8:5, navíc za faul Marka (TRI) nařízeno TS (proměněné) Využití: 1:2 V oslabení: 1:0

Diváci: 138

Střely na branku: 32:48

Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:5, 6:5

J. Trnka – Špičák, Faltýnek, Holubář, Hanzelka, Janeba, Kočara, Cífka – Židlík, Harásek, Hvozděv, Hilšer, Bednárek, Brovják, Kůrka, Kopec, Macháček, Vyroubal

Krejčí (30. Čelko) – Marek, D. Barteczek, P. Trnka, Kaleta, P. Niemczyk, Chalupa – Kopačka, Blahuta, Morcinek, Lazovský, Polášek, Weiss, Řípa, Řehák, Hanák, Vlk, Helis

Třinečtí mladíci nezačali v Přerově nejlépe, v sobotním zápase inkasovali jako první. V osmé minutě využil nabídnutou přesilovku Denys Hvozděv, když z otočky překonal brankáře Krejčího. Oceláři ovšem přispěchali s rychlou odpovědí, z dorážky srovnal na 1:1 Matěj Weiss. Z početní výhody pak povedenou ranou z levého kruhu udeřil Filip Vlk a otočil skóre ve prospěch Třince. Stejný hráč navíc skóroval i v čase 15:22, do kabin tak Oceláři šli s dvoubrankovým vedením.

To se ale na startu druhé části velmi rychle rozplynulo. Domácí snížili už po devatenácti odehraných sekundách, postaral se o to dorážející David Brovják. Oceláři si hned vzápětí nepohlídali ani vlastní přesilovku a domácí trestali, v čase 22:13 tak bylo srovnáno. Do střelecké listiny se po zmatcích před třineckou brankou zapsal Jakub Miroslav Kůrka. Hráči s drakem na hrudi se z děsivého nástupu dokázali otřepat a ještě jednou se vrátili do vedení. Tentokrát díky Jonáši Kopáčkovi, který vytáhl přesnou ránu z levé strany.

Přerov kontroval další vyrovnávací trefou, ztrátu kotouče z přečíslení potrestal Jakub Harásek. Třinečtí trenéři sáhli po čtvrtém inkasovaném gólu ke střídání brankářů a mezi tři tyče šel Čelko. Ani to ale Ocelářům moc nepomohlo. V početní výhodě totiž fauloval obránce Marek a z nařízeného trestného střílení šel Přerov znovu do vedení. Nájezd v gól na 5:4 proměnil Denys Hvozděv.

Oceláři se do zápasu vrátili v sedmačtyřicáté minutě, třetím gólem se totiž ve dvojnásobné přesilovce blýskl Filip Vlk. V samotném závěru základní hrací doby sahali třinečtí mladíci po plném bodovém zisku, Polášek ovšem z prostoru před brankou čtrnáct sekund před sirénou neuspěl a pokračovalo se prodloužením. A pak i nájezdy, ve kterých byli šťastnější domácí. Vítěznou trefu si připsal Tadeáš Cífka.