Setkání a autogramiáda ve Werk aréně

Kdo ve čtvrtek zavítal do VIP prostorů Werk arény, jistě svého rozhodnutí nemusel litovat. Možnost položit jakoukoli otázku Ocelářům se nenaskytne každý den. Setkání se zúčastnili Jiří Polanský, Lukáš Zíb, Šimon Hrubec a Jakub Orsava. Původně avizovaný Martin Růžička se nakonec omluvil. Na dálku však přislíbil účast na jedné z dalších pořádaných akcí.

Účast byla více než hojná. V úvodu nesmělí návštěvníci brzy zahodili zábrany a diskuze i dotazování trvalo skoro hodinu. Nálada byla vskutku předvánoční. Nemohl chybět ani dotaz na dnešní konec světa. Až na Jirku Polanského, který si myslel, že konec světa měl být včera 20.12., nikdo ze zmíněných hráčů na tzv. "Armagedon" nevěří a těší se na Vánoce, které prožijí s rodinou. Dotaz padl i ohledně pozápasové oslavy Šimona Hrubce. Ten fanouškům naznačil, že se nebrání ani jakýmkoli nápadům na oslavnou choreografii.

Závěr celé akce byl věnován autogramiádě a možnosti vyfotit se s hráči. Kromě samotného podpisu Oceláři občas připojili osobní věnování. Pózování na fotografiích s mladými fanynkami bylo jen třešničkou na dortu již tak vydařené předvánoční akce.

Všem našim fanouškům děkujeme a těšíme se na další setkání.

Pohodové a klidné Vánoce přejí hráči i celý hokejový klub Oceláři Třinec!