Oceláři získali na President Cupu bronz!

Devátý ročník President Cupu je za námi a mladí Oceláři splnili svůj cíl: Na domácím turnaji hráli o medaile a v bitvě s Mountfieldem HK získali bronz. Turnaj vyhrály stejně jako loni Karlovy Vary, které v repríze finále znovu porazily Rigu.

Maraton špičkových dorosteneckých zápasů je za námi. Devátý ročník President Cupu skončil úspěchem třineckého týmu, který ve vypjaté bitvě s Hradcem Králové vybojoval bronzové medaile.

Tým Marka Malíka na domácím turnaji prohrál pouze jednou, v základní skupině jej porazila Hokejová škola z Rigy, která tak stejně jako loni postoupila do finále a stejně jako loni v něm nestačila na tým Karlových Varů, který tak ve WERK ARENĚ v neděli večer slavil obhajobu.

Pohár a medaile jim předávali zástupci třineckých mistrů, vedle sportovního ředitele klubu Jana Peterka také hokejisté Daniel Voženílek, Marián Adámek a Ondřej Kacetl.

Devátý ročník mezinárodního turnaje President Cup pro hráče dorostu se v Třinci uskutečnil i díky dotaci ze strany Moravskoslezského kraje.