Oceláři vyrážejí na Radegast den do Nošovic

Skvělý hudební program, dokonale načepovaný Radegast přímo v kulisách nošovického pivovaru a navrch také setkání s třineckými Oceláři! Úřadující třinečtí šampioni stejně jako loni vyrážejí ukázat mistrovský pohár do Nošovic. Součástí sobotního programu Radegast dne je také jejich autogramiáda.

Stejně jako minulý rok, také letos Oceláři vyrážejí do Nošovic!

Už v sobotu zpestří program Radegast dne hokejisté Daniel Voženílek, Jakub Jeřábek, Patrik Švančara a Richard Nedomlel. V areálu festivalu je můžete potkat od jedenácti hodin dopoledne a zapojit se s nimi také do zábavných aktivit. Dva Oceláři se navíc zapojí do Hořké výzvy, prestižního souboje výčepních!

Udržíte půllitr piva v ruce déle než hokejoví šampioni?

A zvládnete se poměřit s největším bojovníkem a vítězem Radegast indexu Richardem Nedomlelem?

Samozřejmostí bude vystavení mistrovského poháru a autogramiáda, která v areálu nošovických pivních slavností odstartuje ve 14:30. Součástí festivalu je také tombola, ve které můžete vyhrát vstupenky na zápasy Ocelářů, případně poukaz na VIP zážitkový zápas Ocelářů pro dvě osoby na libovolné extraligové utkání.

Buďte u toho a užijte si víkend společně s Oceláři.

Vstup na Radegast den je zdarma, fanoušci se mohou kromě třineckých hokejistů těšit také na bohatý hudební program. V Nošovicích v sobotu vystoupí mimo jiné kapely Queenie, O5 a Radeček nebo Iné Kafe.