Třetí sada dresů: Oceláři znovu v černé už v Olomouci

Klub Oceláři Třinec odhaluje také třetí sadu dresů, v černé kombinaci hokejisté úřadujících mistrů nastoupí v nové sezoně poprvé ve středu na ledě Olomouce.

Také v letošní sezoně budou mít Oceláři k dispozici třetí sadu dresů, mezi třineckými fanoušky hodně oblíbenou černou variantu. Nové dresy hokejisté Třince poprvé obléknou ve středu na ledě Olomouce v duelu 5. kola hokejové Tipsport extraligy.

Klub věrný své tradici znovu vsadil na jednoduchost, třetí sada dresů tak neprochází žádným markantním zásahem do designu. Na rozdíl od klasické bílé (domácí) a červené (venkovní) varianty dresů třetí sadu nezdobí siluety Třineckých železáren a ikonického Javorového vrchu.

Zásadním prvkem této sady jsou sjednocené barvy log reklamních partnerů, loga všech partnerů klubu i Tipsport extraligy jsou na drese vyobrazeny bílou barvou a bez barevných podkladů, výsledkem je čistý design dresu, na kterém o to víc vynikne dominantní červený drak na hrudi hráčů.