Stahujte zbrusu novou ocelářskou aplikaci pro mobilní telefony

Nová ocelářská aplikace je tady! Ta stávající fanouškům nabízela celou řadu užitečných funkcí. Nyní je tu očekávaná nová verze, která přináší zcela nový moderní vzhled, vylepšené funkcionality a přívětivější uživatelské prostředí.

Aplikaci s názvem Oceláři Třinec můžete už nyní stahovat na App Store či Google Play.

Všechny, kdo už aplikaci používali, vyzve nová verze po aktualizaci k doplnění některých údajů, jinak v ní najdou vše tak, jak měli ve staré verzi. (Pokud si heslo nepamatujete, klikněte na „Zapomenuté heslo“, určitě nemažte účet).

Zároveň i všichni ostatní mohou nyní velmi pohodlně využívat veškeré výhody aplikace - nahrávání, přeposílání či uvolňování permanentek, objednávky vstupenek nebo přehledný kalendář zápasů i dalších událostí ve WERK ARENĚ. Samozřejmostí jsou aktuální informace o týmu a spousta dalších věcí.

Pokud by se vám při snaze o aktualizaci vyskytly jakékoli problémy, využijte podporu na e-mailu info@enigoo.cz nebo volejte na telefon 461 049 232 (mezi 9. a 22. hodinou).

Hlavní funkce klubové aplikace Oceláři Třinec:

• Poslat permanentku: Nemůžete dorazit na některý ze zápasů a chcete, aby za vás permanentku na konkrétní událost využil někdo jiný? Pak stačí pár kliknutí. Ze seznamu vyberete dané utkání, zadáte e-mail například kamaráda a potvrdíte svou volbu. Na uvedený e-mail přijde unikátní QR kód, se kterým může dotyčný na daný zápas dorazit. Vaše permanentka bude naopak na toto utkání dočasně zablokována.

• Uvolnit permanentku: Své nevyužité místo můžete rovněž uvolnit do běžného prodeje. Vaši sedačku tak může obsadit jiný fanoušek a zaplnit místo na tribuně. Pokud bude uvolněné místo skutečně prodáno, do aplikace vám bude automaticky nahrán kredit, který můžete využít k jakémukoliv dalšímu nákupu v rámci aplikace. Díky historii v detailu permanentky navíc přesně víte, kdy a jak jste s ní v minulosti nakládali.
  • Vstupenky: Skrz aplikaci můžete zrealizovat nákup vstupenek, které se poté do aplikace samy uloží. S výběrem míst dle sektorů vám pomůže automatický systém tak, abyste seděli co nejvíc u sebe a měli ta nejlepší dostupná místa.
  • Aktuality: V aplikaci se dozvíte taky všechny důležité informace o třineckém hokeji, jelikož jsou z klubového webu do aplikace importovány články z klubového webu. Žádná novinka vám tak neunikne. K tomu pomůžou i praktické notifikace.
  • Informace o týmu: Chcete se podívat na aktuální soupisku, extraligovou tabulku nebo zjistit, jak se daří v zápasech všem kategoriím Ocelářů? Skrze aplikaci máte veškeré tyto praktické informace jako na dlani.
  • Kalendář: V aplikaci jsou nahrány všechny zápasy třineckých Ocelářů a vy si je můžete nasdílet přímo do vašeho mobilního zařízení.