Voženílek: Tohle je příběh celého týmu!

Oceláři žijí a hrají s historií! Budou prvním týmem, který otočí sérii ze stavu 0:3 na zápasy? Rozhodne se v sobotu. Třinec zvládl infarktový závěr šestého duelu, zvládl prodloužení. To zařídil gólem dvě desetinky před koncem Daniel Voženílek.

„Tohle je příběh celého týmu. Šli jsme si za tím, věřili jsme tomu. Dnešní síla byla štěstí, jsme rádi, že nám dalo šanci pokračovat v sérii,“ řekl po utkání Daniel Voženílek.

Oceláři porazili Spartu 2:1 po prodloužení v zápase, který historie nejvyšší české soutěže nepamatuje. A i díky tomu je Třinec stále ve hře. Vyrovnal na 3:3, Oceláři hrají o finále v O2 areně v sobotu odpoledne.

„V minulých zápasech jsme zase měli smůlu, dnes je to tak, jak je. Máme třetí výhru, my jsme rádi, jedeme do Prahy,“ řekl Voženílek.

„Výhoda možná je, ale teď je to o jedné střele. My dnes byli štastnější, snad na to navážeme v Praze,“ dodal Voženílek.