Startuje prodej vstupenek na domácí přípravné zápasy

Už dnes, tedy ve čtvrtek 15. srpna, startuje předprodej vstupenek na oba domácí přípravné zápasy, které Oceláře čekají v příštím týdnu. Vstupenky je nyní možné zakoupit online, případně pak v den utkání na pokladnách WERK ARENY. Na držitele permanentních vstupenek se těší jejich místa, přípravná utkání mají zahrnuta v ceně sezónní vstupenky.

Po úterním vítězství 4:2 na ledě partnerského Frýdku-Místku čekají Oceláře jediné dva domácí přípravné zápasy na blížící se start ostré sezony.

Jako první přijede do WERK ARENY v úterý 20. srpna bratislavský Slovan. O dva dny později pak budeme hostit Banskou Bystrici, na jejíž lavičce nově stojí Vladimír Országh. Z pozice asistenta trenéra pomohl Ocelářům k posledním dvěma titulům. Start obou duelů je stanoven na 17:00.

Vstupenky je možné zakoupit od dnešních 16 hodin online přes portál Enigoo na odkaze ZDE. Jednotná cena vstupenek je 150 korun. K dostání pak budou samozřejmě také na pokladnách v den zápasu.

Platit nic nemusí majitelé permanentek na nadcházející sezonu 2024/25. Pokud máte permanentku a už teď víte, že nebudete moci na některý z duelů dorazit, uvolněte prosím své místo do prodeje.

Přijďte se v letním parnu zchladit do WERK ARENY, pojďme ji společně zaplnit co možná nejvíce!