Dračí podcast: Známe výherce permanentky na příští sezonu

Šestnácti díly vás mistrovským play off provázel Dračí podcast, v každém z nich se soutěžilo o ceny z klubového fanshopu a jeden z posluchačů nyní získává i permanentku na příští sezonu.

Rozhovory s viceprezidentem klubu Janem Czudkem, bývalými hráči Ocelářů Jiřím Hudlerem, Marcinem Koluszem a se spoustou dalších. To vše vám v průběhu letošní mistrovské jízdy nabídl Dračí podcast, ve kterém jste moderátory Adama a Hanku spolu s jejich hosty mohli pravidelně poslouchat po každém odehraném utkání play off. A taky s ními soutěžit.

Oceláři v rámci Dračího podcastu rozdali několik hodnotných cen ze svého fanshopu, jeden z posluchačů získal i podepsanou hokejku kapitána Petra Vrány a další se může těšit také na pernamentnku na příší sezonu.

O majiteli permice rozhodl los z řad posluchačů, kteří v průběhu play off alespoň jednou správně uhádli tajemný zvuk a zapojili se tak do hlavní soutěže. Jejím vítězem se stal tipující s přezdívkou Laďa.

Všechny díly Dračího podcastu a rozhovory se zajímavými hosty si můžete poslechnout i zpětně, jsou dostupné na všech podcastových platformách.

SPOTIFY

APPLE PODCAST