Karireal: Sleva na auto, měření emisí i STK

Máte ocelářskou permanentku na novou sezonu Tipsport extraligy? Pak můžete díky spolupráci našeho klubu s firmou Karireal využít v rámci spolupráce speciální akci. Slevu na auto, měření emisí a STK. Akce platí od pátečního prvního domácího utkání až do 30. dubna 2025.

O co konkrétně jde?

Pro všechny majitele permanentních vstupenek na domácí zápasy Ocelářů v sezoně 2024/25 platí v Karirealu, autorizovaném partneru značky Škoda, následující výhody:

• Sleva 20 000 Kč s DPH na nákup nového vozidla Škoda. Sleva nelze dále kombinovat s dalšími akčními nabídkami a slevami.
  • Sleva 10 % na kontrolu emisí a STK. Uplatnění slevy je možné pouze v případě, kdy zákazník využije obě služby.

Podmínky pro uplatnění slev:

• Zákazník vlastní permanentku na hokejovou sezónu 2024/25 klubu HC Oceláře Třinec.
  • Zákazník musí prokázat, že je právoplatným majitelem hokejové permanentky (v případě emisí a STK musí být vozidlo registrováno na jeho jméno).
  • Obě slevy lze uplatnit i na firmu, pokud je zákazník společníkem nebo statutárním orgánem. Sleva emisí a STK platí na celý vozový park. I v tomto případě musí zákazník samozřejmě doložit, že je majitelem permanentní vstupenky.