S Oceláři na Javorový: Vyražte na túru s hráči už 30. července

Tradiční společný výšlap fanoušků a hráčů třineckých Ocelářů na Javorový vrch je tady, vyražte v sobotu 30. července nahoru s námi. A zažijte v doprovodu maskota Dráčka Werkáčka příjemné sportovní dopoledne.

Javorový vrch, jeden z poznávacích symbolů města Třinec, se i tohle léto dočká návštěvy extraligových šampionů. A vy můžete nahoru vyrazit spolu s hokejovým týmem a Masarykovým pohárem. Tradiční letní akce s Oceláři na Javorový je tady, společný výstup fanoušků a hráčů se koná v sobotu 30. července.

Trasa se oproti loňským létům nemění, start je v 10:00 od parkoviště pod lanovkou v Oldřichovicích a stoupat směrem k horské chatě a vysílači budou Oceláři nejprve po sjezdovce a pak po Jantarové stezce.

Výšlapu se zúčastní několik hráčů A týmu. A vedle autogramiády a focení s pohárem pro mistry extraligy, bude nahoře pro ty nejmenší připraven také program s oblíbeným maskotem Dráčkem WERKÁČKEM.

Užijte si spolu s námi příjemné sportovní i rodinné dopoledne.