Vstupenky na páteční utkání CHL jsou v prodeji

Třinečtí Oceláři po úvodním hracím víkendu drží v základní skupině Champions Hockey League postupovou příčku, už v pátek 9. září ve WERK ARENĚ hostí důležitý zápas se švédským celkem AIK Skelleftea. Buďte u toho, vstupenky jsou v prodeji on-line.

I nadále běží předprodej vstupenek na páteční utkání CHL proti švédskému celku AIK Skelleftea. Souběžně s ním se nadále prodávají také pernamentní vstupenky na novou sezonu, díky kterým máte vstup na zápasy základní části hokejové Ligy mistrů zdarma.

Permanentky bude v průběhu září možné pořídit už pouze online. Voucher za fyzickou permanentku vyměníte na recepci v den utkání. Samotné vstupenky na utkání hokejové Ligy mistrů jo možné zakoupit za 150 korun.

pátek 9. září 2022, 17:00

Oceláři Třinec - Skelleftea AIK