CHL Fan Challenge: Vyhrajte zájezd na finále i odměnu pro Oceláře

Další ročník Champions Hockey League startuje, Oceláři budou u toho a jejich fanoušci mají vedle atraktivních zápasů s předními evropskými týmy možnost zapojit se do největší hokejové komunity v Evropě. CHL Fan Challenge je portál plný zábavy a soutěží, díky kterým můžete vyhrát také VIP zájezd pro dvě osoby na únorové finále.

Už v pátek 2. září vstoupí třinečtí Oceláři v zápase s Belfastem do dalšího ročníku Champions Hockey League, v základní skupině prestižní evropské soutěže se utkají také s Davosem a švédskou Skellefteou. Doprovodný program Ligy mistrů ale odstartoval na internetu už nyní, na webu www.chl-fan-challenge.com můžete rozšířit největší fanouškovskou komunitu v Evropě.

Webový portál a mobilní aplikace nabízí fanouškům už nyní arkádovou hru a před startem soutěže spustí také v Česku dobře známou fantasy ligu. Zúčastnit se můžete také pravidelných kvízů, tipovaček, budete moct volit nejlepší brankáře a hráče svého týmu. A také nejlepší fanouškovskou komunitu v rámci CHL.

Co je podstatné? Svou aktivitou v CHL Fan Challenge sbíráte body pro sebe i vlastní klub. Sami můžete soutěžit o VIP zájezd pro dvě osoby na únorové finále letošního ročníku, Oceláři díky vám mohou zároveň získat bonus na prize money.

Více informací o fanouškovské komunitě CHL Fan Challenge najdete na jejím oficiálním webu