Výjezd do Švédska: Na palubě letadla zbývá posledních pár míst

Už příští víkend rozehrají třinečtí Oceláři základní skupinu evropské Champions Hockey League. Po domácím duelu s Belfastem je čeká bleskový přesun do Švédska, kde budou 4. září bojovat na ledě AIK Skelleftea. Součástí jednodenní výpravy můžete být i vy, zájezd na toto utkání pořádá klub ve spolupráci s CK Marted a na palubě letadla zbývá už jen posledních pár míst.

Klub HC Oceláři Třinec ve spolupráci s cestovní kanceláří Marted pořádá jednodenní letecký zájezd na utkání Champions Hockey League do Švédska. Utkání základní skupiny prestižní evropské soutěže proti AIK Skelleftea je na programu v neděli 4. září, na palubě letadla s Oceláři můžete být i vy. Více informací i závaznou registraci najdete na stránkách CK Marted.