• 2023
  • 2024
top

Oceláři vs. Litvínov: Známe termíny prvních zápasů

Jen několik desítek minut po skončení základní části jsou známy první termíny zápasů předkola Generali Česká pojišťovna play off, to se týká také Ocelářů: Třinec do něj vstoupí na domácím ledě, série s Litvínovem startuje ve WERK ARENĚ ve středu a ve čtvrtek, vždy v 17:00. Informace o vstupenkách klub zveřejní v pondělí.

Oceláři zakončili základní část Tipsport extraligy na šestém místě, jen pár minut po konci posledního utkání dlouhodobé sezony se dozvěděli také jméno svého soupeře pro předkolo Generali Česká pojišťovna play off: Bude to HC Verva Litvínov.

Série hraná na tři vítězné zápasy začne v Třinci už ve středu 8. března od 17:00, zápas odvysílá v přímém přenosu Česká televize. Také o den později se ve WERK ARENĚ bude hrát ve stejný čas, tedy od 17:00: Druhé utkání série se bude hrát ale bez televizních kamer. Přímý přenos ze zápasu bude k dispozici na portálu HokejkaTV.

Do Litvínova se série k odvetným zápasům přesune o víkendu, Oceláři tam nastoupí do třetího, případně čtvrtého, zápasu série v sobotu a v neděli. Přesné časy těchto utkání ale ještě nejsou známy, stejně jako přesný čas možného rozhodujícího pátého utkání předkola, které by se v Třinci hrálo v úterý 14. března.

Informace o cenách a prodeji vstupenek na úvodní dva duely série s Litvínovem klub Oceláři Třinec zveřejní v průběhu pondělí.