Informace ke šlágru se Spartou

Shrnutí toho nejdůležitějšího, co potřebujete vědět k zápasu 19. kola mezi Oceláři a Spartou. Jaké aktuálně platí podmínky pro vstup, co je akce 1+1 pivo Radegast a Ocelářský kvíz ve 2. komerční přestávce dnešního utkání.

Podmínky pro vstup do WERK ARENY

Pořádání hromadných akcí nadále upravuje mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví. Mimo jiné určuje za jakých okolností smí být ve WERK ARENĚ naplněna maximální kapacita hlediště. Návštěvníci proto musí splňovat jednu z následujících podmínek:

• dokončené očkování: od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín uplynulo min. 14 dní, nebo uplynulo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou.

• Předložení negativního testu: negativní výsledek PCR test (maximálně 7 dní starý), či negativní antigenní test (maximálně 3 dny starý)

• Ochranná lhůta po prodělání nemoci: maximální doba od potvrzení pozitivního testu je 180 dní.

Dvě hodiny před každým domácím zápasem se otevírají pokladny WERK ARENY. Ve stejnou dobu začíná také testování osob antigenním testem. Je určeno zejména pro ty, kteří kvůli kapacitě či nedostatku času nemohli absolvovat test ve specializovaném zdravotnickém zařízení. Test je proveden zdarma v případě, že daný návštěvník dosud nevyčerpal možnost bezplatného testování dle platných podmínek Vlády ČR. Pro ostatní je cena komerčního testu 200 korun. Platit bude možné pouze hotově.

Každý návštěvník je povinen na vyzvání předložit platný certifikát (v aplikaci Tečka či lékařské potvrzení s příslušným QR kódem). Ve WERK ARENĚ platí povinnost nošení ochrany dýchacích cest.

POZOR! Od pondělí 1. listopadu se mění podmínky pro vstup do WERK ARENY podle aktuálního opatření Vlády ČR. Sledujte web a sociální sítě HC Oceláři Třinec pro aktuální informace o opatřeních ve WERK ARENĚ.

Duel bude mít říz!

Každý návštěvník při vstupu do WERK ARENY obdrží voucher na 1+1 půllitr Radegastu ve vybraných třineckých podnicích:

• Radegastovna Pod padákem

• Radegastovna U Švejka

• Pivnice U Papuča

Platnost voucheru je od pátku 29. října do neděle 31. října, je určen pro osoby starší 18 let. Poukaz lze využít pouze jednou. Při zaplacení jednoho piva dostanete druhé gratis.

Vědomostní soutěž

Oceláři si na zápas se Spartou připravili novinku! Ocelářský kvíz v aplikaci Kahoot protočí vaše mozkové závity.

Soutěží se o věcné ceny s ocelářskou tématikou. Pro zapojení se do kvízu ve 2. komerční přestávce 2. třetiny stačí aplikace v chytrém telefonu nebo prohlížeč.